Monday, April 25, 2016

kur do filloj Big Brother Albania 9

Big Brother Albania 9 LiveArbana Osmani nëpërmjet një postimi interesant ka treguar se Big Brother do të kthehet përsëri në pranverën e vitit 2017 dhe prezantuese do të jetë vetë ajo. Arsyeja e vetme që mund ta ndaloj është nisja e ndonjë fëmije tjetër.
Ky është postimi i plotë i saj:
Për ata mijëra shikues që pyesin çdo ditë në instagram, facebook, twitter, email, whatsapp, viber, rrugë, kafe, restorant, dyqan, kënd lojërash, konsultore etj, Big Brother do të rikthehet në ekranin e Top Channel në pranverën e 2017. Nëse deri atëherë nuk kam nisur ndonjë beb tjetër, prezantuese do të jem unë sërish. Taksirat, Love you all.
Read More

Wednesday, November 11, 2015

Arbana ne BBA9 ?

Perfundimisht qe jo ! Ka nje jave , qe po qarkullonte nje thashethem , qe fliste per nje rikthim te mundshem te moderatores Arbana Osmani ne Big Brother Albania 9 Live ! Te mos harrojme qe BBA8 u prezantua nga Ledion Lico ! Pavaresiht perqimit te tij nga ana e publikut e preferuara e tyre mbetet Arbana Osmani prezantuesja e edicioneve te kaluara ! Eshte vete Arbana qe ka deklaruar qe nuk do kete nje rikthim te saj ne Big Brother Albania , ajo po punon me nje project te ri televiziv krejtesiht te sajin . NA ka dhene shume pak detaje per kete project , por ajo premton qe do jete dicka unike per televizonet Shqipetare i pa shfaqur me perpara si koncept . Nderkohe presim per fillimin e BBA9 nen drejtimin e Ledionit me te cilin na u mesua dhe syri gjithashtu ! Per Lajmet e fundit mos harroni te vizitoni faqen tone .
Read More

Wednesday, October 14, 2015

Kur Fillon Big Brother Albania 9 ?

Muajte kalojne dhe tashme jemi ne tetor ! Akoma vazhdojne lajmet mbi banoret e big Brother albania 8 . Sapo morrem vesh se te gjithe ciftet qe u krijuan aty jane ndare ! Ka akoma lajme interesante por dicka i shqeteson akoma me shume teleshikuesit ! Kur fillon Big Brother albania 9 ? kjo eshte pyetja qe po i mundon te gjithe ! Akoma nuk dihet nje date e sakte pasi produksioni mundohget te ruaje disa gjera gjer perpapra fillimit te spektaklit ! Gjithsesi per cdo gje ne lidhje me Big Brother Albania 9 ndiqni websitin tone ku do shfaqet Big Brother Albania 9 LIVE gjithashtu dhe lajmet me te fundit rreth kertj produksioni !
Read More

About Me

Popular Posts

Designed By Seo Blogger Templates